پرینت

نامه کارکنان پردیس هنر های زیبا به جناب آقای دکتر نیلی

نامه ارسالی به جناب آقای دکتر نیلی

چندی پیش نامه‌ای با موضوع »مشکلات اداری و پرسنلی» موجود در دانشگاه و احقاق حق کارکنان از طرف همکاران محترم پردیس هنرهای زیبا با تقریب 98 درصد امضاء با نام و طبق آیین نامه مقررات شغلی کارکنان خطاب به جناب آقای دکتر نیلی ریاست محترم دانشگاه تهران تنظیم و ارسال شد.

نامه ارسالی با درایت جناب آقای دکتر نیلی دستور خورد و به معاون محترم اداری و مالی ارجاع داده شد. ایشان هم باتاکید بر نظر جناب آقای دکتر نیلی نامه ارسالی را برای مدیرکل محترم منابع انسانی ارجاع فرمودند و سپس ایشان هم با تاکید بر نظر آقای دکتر نیلی، به معاونین محترم خود جهت بررسی ارجاع نمودند.

امیدواریم با لطف خداوند منان و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولین محترم دانشگاه، شاهد حل هرچه سریعتر مشکلات موجود برای کلیهء کارکنان، باشیم.

گزیده متن نامه ارسالی:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر نیلی

رئیس محترم دانشگاه تهران

باسلام و احترام؛

به استحضار می­رساند طی سالیان اخیر برخی از امور مربوط به کارکنان که جزو حقوق حقه و قانونی ایشان می­باشد، معوق مانده و یا با صدور بخشنامه­ هایی از سوی حوزه معاونت اداری مالی دانشگاه که بطور غالب مغایر با قوانین استخدامی کشور و آئین­نامه استخدامی اعضای غیر هیئت علمی مصوب صورتجلسه مورخ 1392/12/13 هیئت امنای محترم دانشگاه صادر شده است؛ حذف شده و در حق کارکنان اعمال نمی­شود یا در بعضی موارد انجام آن با تأخیر چندساله و به کندی صورت می­گیرد. شایان ذکر است این مطالبات که تأثیر بسزایی در سرنوشت و جایگاه شغلی همچنین معیشتی از نظر افزایش حقوق و مزایای افراد دارد، مغفول مانده و موجب تضییع حق کارکنان شده و این خود مصداق مسلم حق­الناس است که انتظار می­رود مورد توجه قرار گیرد. در این راستا به چند مورد زیر بعنوان نمونه اشاره می­شود:

  • ارتقاء رتبه و پایه
  • ذخیره مرخصی استحقاقی همچنین چگونگی اعطای مرخصی تشویقی در ایام نوروز و تابستان
  • تبدیل وضعیت استخدامی پرسنل قراردادی
  • اعمال مدارک تحصیلی
  • خدمات بیمه تکمیلی و پرداخت یارانه سهم دانشگاه
  • پرداخت سختی کار
  • پرداخت حق مسکن

 از این­رو با عنایت به بذل توجه و حسن نظر جنابعالی از آن مقام محترم تقاضا داریم دستور فرمایید بمنظور احقاق حقوق کارکنان ضمن تسریع در روند انجام کار، توجه و استناد به آئین­نامه در رسیدگی به موارد مورد اشاره ملاک عمل قرار گیرد.